Alman Korkusu (2015) Türkçe Altyazılı izle

20-01-2016
Sayın İzleyiciler Partlı Videoları Bir Kaç Dakika Doldurup Öyle İzleyin Sorun Yaşayan Arkadaşlar İçin.. Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Partlı Videolar Hızlı ve Yüksek Kalitede Eklenmiştir. Tek Part HD Çalışmıyor ise Diğer Alternatifleri Deneyebilirsiniz. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Alman Korkusu (2015) Türkçe Altyazılı izle
5.579 kişi izledi.

Alman Korkusu izle, Alman Korkusu full izle, Alman Korkusu hd izle, Alman Korkusu türkçe dublaj izle, Filmde berlinin eski mimari ve korkutucu görüntüsü var. Aynı zamanda 3 farklı hikaye işleniyor. Hikayenin ilkinde bir apartman dairesinde kobay faresi ile birlikte yaşayan genç bir kız var. Hikayenin ikincisinde ise; Holiganların saldırısına maru kalmış sağır ve dilsiz bir çift. Ve gelelin üçünci ve son hikayeye; Seksi içerisine barındıran bir konu. Detayı izlerken öğrenin açıklama yapmıyoruz.

1 yorum yapılmış " Alman Korkusu (2015) Türkçe Altyazılı izle "
  1. KENAN 10 Şubat 2016, 17:59

    ARKADAŞLAR,HAYATIMDA BU KADAR KONUSU SAÇMA BİR FİLM İZLEMEDİM.ZAMANINIZA YAZIK.LÜTFEN İZLEMEYİN.SİTEDE PAYLAŞANLARA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM.ROMANTİZMİN ALTINA BU TÜR BİR FİLMİ ÇOK MU ARAMIŞLAR MERAK EDİYORUM

Bu Filmleri İzlediniz Mi?
hd film izle