Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok (1930) Türkçe Altyazılı izle

07-04-2015
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok (1930) Türkçe Altyazılı izle
965 kişi izledi.

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok izle, Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok full izle, Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok hd izle, Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok türkçe altyazılı izle, Yapılan savaşların ne kadar anlamsız olduğunu ispatlayan bir romanın uyarlaması olan film 1930 yılında çekilmiştir. Filmde savaşlar sırasındaki acımasızlık ve ezilmeler gün yüzüne çıkarılmış ve beyaz perdeden izleyiciye aktarılmıştır. Lewis Milestone imzalı film 138 dakika sürelidir.

Bu Filmleri İzlediniz Mi?

Film izle

Erotik Film izle

2017 Filmleri


Fullhd720pizle.org 5651 sayılı kanun hükmünce içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.