Cloverfield Yolu No 10 izle

01-04-2016
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Cloverfield Yolu No 10 izle
1.490 kişi izledi.

Cloverfield Yolu No 10 izle, Cloverfield Yolu No 10 full izle, Cloverfield Yolu No 10 hd izle, Cloverfield Yolu No 10 türkçe dublaj izle, Filmde genç bir kadın olarak karşımıza çıkan Michelle yaşadığı talihsiz bir trafik kazasından sonra kendisini yeraltı sığınağında kapalı olarak bulacaktır. Buranın sahibi olan Howard, genç kadının dünyanın büyük bir kimyasal saldırı altında olduğunu ve dışarı çıkmaması gerektiğini söyler. Ancak Michelle bunu kale almayarak dışarıya çıkmanın yollarını arar.

1 yorum yapılmış " Cloverfield Yolu No 10 izle "
  1. ORHAN SANDIKCI 05 Haziran 2016, 13:05

    Toplam 3 oyuncu ile kapalı bir alanda çekilmiş, Giriş gelişme olarak psikolojik gerilimle başlayan, izlerken merak uyandıran ancak sonunda beklentileri karşılamayan orta şeker izlenir bir filmdi.

Bu Filmleri İzlediniz Mi?

Film izle

Erotik Film izle

2017 Filmleri


Fullhd720pizle.org 5651 sayılı kanun hükmünce içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.