İbni Sina Hekim (2013) Türkçe Dublaj izle

12-02-2015
Sayın İzleyiciler Partlı Videoları Bir Kaç Dakika Doldurup Öyle İzleyin Sorun Yaşayan Arkadaşlar İçin.. Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Partlı Videolar Hızlı ve Yüksek Kalitede Eklenmiştir. Tek Part HD Çalışmıyor ise Diğer Alternatifleri Deneyebilirsiniz. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
İbni Sina Hekim (2013) Türkçe Dublaj izle
737 kişi izledi.

İbni Sina Hekim izle, İbni Sina Hekim full hd izle, İbni Sina Hekim türkçe dublaj izle, Rob cole öksüz birisidir. 11 yüzyıl zamanındayız. Bu çocuk aynı zamanda bir ingilizdir. Günün birinde bir cerrah ile karşılaşır ve bunun üzerine iran ülkesini tıp okumaya gider. Hristiyanlar bu bölgede kabul edilmediği için ibni sina’dan ders almak için yahudi gibi davranmak durumundadır.

2 yorum bulunmaktadır: " İbni Sina Hekim (2013) Türkçe Dublaj izle "
  1. Mustafa 12 Mayıs 2015, 22:49

    filmde başta ibni sinayı sonrasında selçukluyu ve islamı itibarsızlaştırma yapılmış. medresede birsürü ameliyat malzemesi olmasına rağmen ibni sina hiç ameliyat yapmamış gibi gösterilmiş, ilk ameliyatıda ingiliz çocuk yapmış oldu. hadi hayırlısı..

  2. Deniz Varol 15 Şubat 2015, 20:02

    Filmi izleyebilseydim yorum yapmak isterdim. Siteniz donmadan izleyebileceğimiz bir duruma gelirse hem izler hem yorum yapabiliriz..

Bu Filmleri İzlediniz Mi?
hd film izle