Kurtuluş Günü 2 Yeni Tehdit (2016) Türkçe Dublaj izle

08-10-2016
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Kurtuluş Günü 2 Yeni Tehdit (2016) Türkçe Dublaj izle
2.160 kişi izledi.

Kurtuluş Günü 2 izle, Kurtuluş Günü 2 full izle, Kurtuluş Günü 2 hd izle, Kurtuluş Günü 2 türkçe dublaj izle, Aradan tam tamına 20 sene geçmiştir. Tüm dünya ülkeleri artık süper savunma sistemleri ile haşır neşir durumdadır. Ve hatta ayda bile bir üs yapılmıştır. Ancak mağlup olmalarından hemen önce uzaya yardım çağrısı yapan yaratıkların çağrısı alınmıştır ve uzaylılar bu sefer çok daha güçlü bir şekilde yeniden dünyaya saldıracaktır. Dünyanın geleceği, bir grup insanın kahramanca mücadelesi ile belirlenecektir.

Bu Filmleri İzlediniz Mi?

Film izle

Erotik Film izle

2017 Filmleri


Fullhd720pizle.org 5651 sayılı kanun hükmünce içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.