The Bodyguard (1992) Türkçe Dublaj izle

02-03-2015
Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Partlı Videolarda Donma Sorunu Yaşayanlar Bir Kaç Dakika Dolmasını Bekleyiniz. Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
The Bodyguard (1992) Türkçe Dublaj izle
12.394 kişi izledi.

The Bodyguard izle, The Bodyguard türkçe dublaj izle, The Bodyguard full izle, The Bodyguard hd izle, Frank eskiden gizli servis ajanı olarak görevler yapmıştır. Ünlü bir popcu hayranı tarafından tehdide maruz kalınca oda onu korumakla göreve başlar. Sanatçı olmak gerçekden zor her türlü bela ile karşı karşıya kalabilir insan. Önce pop yıldızı ile anlaşamazlar fakat sonradan iş aşka dönüşmeye başlar. Unutmadan The Bodyguard izlemeyenler için söyle mekte fayda var. Baş rolde Kevin Costner oynuyor. Kalbini aşk meşk işlerine kapamış olsada aşk ve iş arasında sıkışıp kalacaktır. The bodyguard filmini online izleyin, Kaliteli film izlemenin farkını keşfedin.

1 yorum yapılmış " The Bodyguard (1992) Türkçe Dublaj izle "
  1. jhjh 14 Mart 2016, 09:01

    sesi cok az

Bu Filmleri İzlediniz Mi?

Film izle

Erotik Film izle

2017 Filmleri


Fullhd720pizle.org 5651 sayılı kanun hükmünce içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan tüm meteryaller sosyal paylaşım siteleri olan google.com, youtube.com, vk.com vb. sitelerden alınmıştır.