Uzak Çığlık (2014) Türkçe Dublaj izle

15-11-2014
Sayın İzleyiciler Partlı Videoları Bir Kaç Dakika Doldurup Öyle İzleyin Sorun Yaşayan Arkadaşlar İçin.. Fullhd720pizle Sadece En iyi Filmlere Yer Vermektedir. Bizden Ayrılmayın :) Çalışmayan Videolar En Kısa Zamanda Yenilenecektir. Partlı Videolar Hızlı ve Yüksek Kalitede Eklenmiştir. Tek Part HD Çalışmıyor ise Diğer Alternatifleri Deneyebilirsiniz. Sitemizde Filmleri Sorunsuz izlemek için Google Chrome Kullanmanızı Öneriyoruz. Lütfen Filmleri izledikten Sonra Yorum Yapmayı Unutmayınız.
Film Bilgileri
Uzak Çığlık (2014) Türkçe Dublaj izle
388 kişi izledi.

Uzak Çığlık izle, Uzak Çığlık full izle, Uzak Çığlık hd izle, Uzak Çığlık türkçe dublaj izle, Yapımı 2008’de tamamlanan uzak çığlık 2014’de vizyona girdi. Jack carver’in teknesine roket isabet ediyor. Tekne paramparça olmuştur ve oda hayatını zor kurtarmıştır. Bu hayallerini süsleyen seyahatten çok uzak bir durumdur. Anlaşmaya göre ücra bir adada muhbir ile buluşulacaktır amma ve lakin adanın bir sırrı vardır ve koruyucuları onun açığa çıkmaması için hazır kıta beklemektedir.

2 yorum bulunmaktadır: " Uzak Çığlık (2014) Türkçe Dublaj izle "
  1. belkıs 03 Ocak 2015, 21:09

    Sayın Admin bey. İlk defa internet bağlattım ve film izlendiğini duyunca bir film izleyeyim dedim. Sorunum şu. Ok a bastım. Soldan üç tane beyaz nokta geldi. Bir durup sağa doğru gittiler. Sonra soldan üç beyaz nokta daha geldi. sonra bir duraksayıp onlarda sağa doğru gitti. Bu böyle bir on beş dakika izledim. Hep soldan üç beyaz nokta gelip biraz duraksadıktan sonra sağa doğru gidiyorlar. Başta biraz eğlenceliydi ama onbeş dakika sonra biraz sıkılmaya başladım. Yardımcı olursanız sevinirim. 3 gb kotalı kullanıyorum ondan mı acaba? Bu arada adınız çok değişikmiş. İlk defa böyle isim duydum. yardımlarınız için teşekkürler. Umarım daha güzel izlenecek şeyler vardır.

    • admin 04 Ocak 2015, 12:35

      kotalı internet kullanyorsanız bence hçbirşey izlemeyin fatura zamanı üzülebilirsiniz

Bu Filmleri İzlediniz Mi?
hd film izle